poniedziałek, 18 kwietnia 2016

zakopiańske Warsztaty fotograficzne


Zakończyły się właśnie Warsztaty w Zakopanem zorganizowane przez Pawła Syriusa z Fotokursy.tv. To pierwsze takie warsztaty zorganizowane przez społeczność. I powiem szczerze, bardzo udane. Poznało się na prawdę fajnych ludzi, zrobiło sporo wspaniałych zdjęć. No i się nauczyło kilku rzeczy będących abstrakcją, znajomością której wykazałem się jak techniką zastosowaną w spotkach kosmicznych zielonych ludzików. 3 dniowa magia fotografii, 21 osób z aparatami tułający się po górach. Definicja rozwoju. I mogę się pochwalić kilkoma zdjęciami z 3-dniowego dnia fotograficznej rozpusty.


Ah, tak przygoda w Jaskiniach. Dużo czołgania, łążenie po kostki w wodzie, przejście nad przepaścią... Warto było. :) Wspomnienia niezapomniane. I w końcu dowiedziałem sie jak odbierają świat niewidomi. :) Słychać było każdy dźwięk, czuć było obecność ludzi wkoło choć nikogo nie było widać. 
Już się cieszę na kolejne warsztaty. :) Może i tym razem uda się zorganizować te kilka zł i pojechać. Choćby dla samych ludzi... A szerzej opowiem o warsztatach innym razem. 

 
Udostępnij:    Facebook Twitter Google+