O mnie

Nazywam się Kuba/Jakub/Kubuś/Jakubek. Prawdopodobnie jak 1000 innych Jakubków na świecie. Nie wyróżniam się niczym specjalnym. Mam oczy, uszy, nos i szyje. Po bokach ręce, a na dole nogi. Interesuje się 3 rzezami które tworzą mnie takiego jakim jestem

1. Fotografia, którą traktuję jak element mojej duszy. Wbrew obiegowej opinii posiadam duszę. Ale uważam, że jeśli ona nic nie tworzy to jest nic nie warta.
2. Rower - wniebowzięcie mojego ciała. Daje energię do życia, zabezpiecza przed chorobami i pozwala się wyżyć na całym istniejącym świecie
3. Muzyka - W końcu coś dla człowieka. Daje relaks, wyszumienie, wyciszenie, ucieczkę od całego świata. Pozwala zapomnieć o wszystkim. Jest ideałem na smutek i na radość.

O tych trzech rzeczach prawdopodobnie będę pisał na blogu. To jest moje życie i nim się zajmę. Nie będe wypowiadał się na tematy które mnie nie dotyczą i na których się nie znam. Poznacie moją opinie na różne tematy, a jest ona dosyć kontrowersyjna i raczej inna niż byś się mógł/mogła spodziewać.

Taki jest mój świat, zapraszam do niego...


FACEBOOK
Google+
DeviantART


ps. Ach, zapomniałbym - często mi się śnią Muminki i Gumisie. Może to być ważna informacja.