Współpraca

Podobają Ci się moje zdjęcia? Bardzo mnie to cieszy. W końcu najwięcej satysfakcji czerpiemy z zadowolenia innych.
A może chciałbyś któreś z moich zdjęć?

Do zastosowania amatorskiego: 
1. Chcesz wstawić moje zdjęcie na swojego bloga? Napisz do mnie. Dogadamy się. I daj link do bloga. :)
2. Chcesz jakieś moje zdjęcie na pulpit komputera? Napisz do mnie. Dogadamy się. :)

Jeśli chcesz znać mój pogląd na temat swojego zdjęcia lub produktu, chętnie obejrzę lub przetestuje to co z tak ciężkim mozołem robiłeś. Pogadamy i dam Ci znać co jest ok, a co bym poprawił.
Jeśli prowadzisz bloga i chciałbyś abym go polecił. Napisz do mnie i podaj adres do bloga. Poczytam i obejrzę. Jeśli uznam że jest warty pokazania go szerszemu gronu, z przyjemnością w którejś notce wstawię link do niego. Tylko nie pisz do mnie w komentarzach: "oto mój blog", "wpadaj do mnie", czy "zapraszam do siebie", bo takie komentarze będę usuwał. Napisz mi maila i czego ode mnie oczekujesz odnośnie swojego bloga.Do zastosowania komercyjnego:
1. Chciałbyś moje zdjęcie w celu promowania jakiegoś swojego produktu, strony lub bloga? Czemu nie. Napisz do mnie, dogadamy się.
2. Chcesz wykorzystać moje zdjęcie w jakimś konkursie? Szukaj dalej. Nie zezwalam.
3. Nie kradnij moich zdjęć. Nie po to długo siedziałem nad każdym zdjęciem, abyś mógł je bezkarnie wykorzystywać. Każde zdjęcie jest zabezpieczone. Jeśli chcesz je wykorzystać do swoich celów, napisz do mnie. Na pewno jakoś się dogadamy.


Chętnie też podejmę jakąś współpracę. Ale nie interesuje mnie zapłata. Produkt będę opisywać subiektywnie. Przetestuje i jeśli mi się spodoba, napiszę o tym. Jeśli nie, też nie będę się powstrzymywać przed opisaniem tego. Zamierzam pokazać wszystkie dobre i złe strony przedmiotu. Zanim więc zechcesz, abym go opisał pomyśl 3 razy czy oby na pewno jest on na tyle dobry, że warto zaryzykować. 


Adres e-mail: zyrol81@gmail.com